O nás dvou

Šly jsme cestou každá k sobě samé.

Každá svou. Už desítky let. 

A na cestě tantry jsme se potkaly....

Mgr. Radka Radha Maňáková, Ph.D.

"Nechte věci, ať se stanou..."

O Radce:

Tohle jsem nedávno našla náhodou v časopise horoskopů pro ženy, pod titulkem "Jaký je váš magický dar ?" Takže vodnářky = "kněžky zasvěcené bohyni Libertas": hloubi duše víte, že jste součástí nekonečného vesmíru a umíte jeho hězdnou energii nasměrovat do tohoto světa. Jste nepřekonatelné v provádění kouzel, jež nějakým způsobem OSVOBOZUJÍ, například z omezujícího vztahu nebo práce..." 

Tenhle textík  mě charakterizuje skvěle.  Mým největším úspěchem je zbavení mého, teď už 25 letého, vztahu s mým mužem, všech možných závislostí.  Láska svobodná.

A co ještě? 

Na FB i LinkedIN toho najdete dost.

Třeba to, že moje původní polování bylo: Instruktorka přežití a sebeobrany na Vojenské Akademii v Brně. A ještě předtím jsem chtěla být horským vůdce a na to jsem studovala  i ve Skotsku a Finsku.

.Posledních 15 let vedu šamanský kruh a  tahle práce  je propojená  s cestou tantrickou. 

A během těch 15 let jsem vstoupila do jiné životní energie. Ženství se přihlásilo o slovo s neuvěřitelnou naléhavostí. Napsala jsem knihu "Adam a Eva v práci" a  učím lidi ve firmách využívat všechny své dary. V té "normální" realitě jsem lektorka, koučka a konzultatka v managementu.  Věřím, že když máme dar leadershipu, máme se postavit do čela a podporovat proměňu světa. 

Co mě nejvíce naplňuje v této životní fázi je rozvíjení ženských darů. Ruku v ruce s dary mužského principu, který  mám u sebe moc ráda.  Otevírání dveře ženství mi jde. Zažehnutí je jeden z proudů. Druhým proudem je "Ženský princip v leadershipu"  a k tomu se můžete dostat přes kouzelné tlačítku níže.

Že mám úžasného muže, to je jasné  z prvního odstavce. Mám i dvě neuvěřitelné, čerstvě dospělé dcery. Miluju cestování, putování, toulání, magii překvapení - když cesty prostě necháte, ať se stanou. 

Mudr. Adriana Chytilová

"Mé tělo je chrám mé duše"

O Adrianě

Jsem žena, pro kterou je důležitá vnitřní pravdivost a respekt k vlastní životní síle. Tento vnitřní proud mě odvedl z dlouholetého partnerství. Protože jsou pro mne důležité vztahy, teď zkoumám emoce a vztahové zákonitosti víc než kdykoliv předtím. Na vlastní kůži.

Jsem praktická lékařka a bodyterapeutka, zabývám se psychosomatikou. Vždy jsem vnimala obtíže lidí, kteří za mnou přicházeli na mnoha úrovních. Mysl - emoce - tělo - spiritualita - vztahy.  Časem jsem získala cit pro to, jak  jsou tato pole v životě propojena. Mými dary pro ženy  jsou soucit,  vhled, naděje.

Spojte se s námi

+420 603174605

radka.manakova@teamtest.cz; chytilova.adriana@seznam.cz